Koolitused

Siin on Sinu võimalus õppida selgeks pitsikudumise peened detailid ja alustada omaenda kaunite kudumitega - ees ootavad põnevad päevad täis kaunist pitsivahtu!

Süveneme haapsalu pitsi võlumaailma, ehk sügiskoolitused 2023:
Haapsalu sall - Tallinn - 7.oktoober / koolitus kestab 6,5h algusega kell 11.oo
Haapsalu sall - Tartu - 8.oktoober / koolitus kestab 6,5h algusega kell 11.oo
Kootud pitskleit - Tartu - 21.-22.oktoober / koolitus on kahepäevane, laupäeval 11.00 - 17.00, pühapäeval 10.00-14.00
Kootud pitskleit - Pärnu - 28.-29.oktoober / koolitus on kahepäevane, laupäeval 11.00 - 17.00, pühapäeval 10.00-14.00
Kootud pitskleit - Tallinn - 4.-5.november / koolitus on kahepäevane, laupäeval 11.00 - 17.00, pühapäeval 10.00-14.00
Osalustasud:
Haapsalu sallikoolitus 50€
Pitskleidi koolitus 125€
Koolituse sisu:
HAAPSALU SALL
Käime läbi kõik põhitõed oma varrastega, mida on vaja teada ja osata autentse haapsalu salli loomisel. Koolituselt saab igaüks kaasa esimese vajamineva koguse sallilõnga ja võimaluse soetada endale vajalikud vardad. Lõunaamps ja kohvi/tee on alati olemas!
Vajalikud on eelnevad baasteadmised kudumisest, osata kududa parem-ja pahempidiseid ning õhksilmuseid, nuppude kudumise ja muude ägedate tingmärkide kudumise õpetan kohapeal selgeks!
KOOTUD PITSKLEIT, see õhkõrn haldjalik unistus.
Koolitus sobib ideaalselt haapsalu salli läbinutele jätkukoolituseks ja muidugi kõigile, kel kudumise põhioskused olemas ning soovivad endale, lapsele, sõbrannale kududa midagi imetabast ja kordumatut!
Minimaalne osalejate arv 6, maksimaalne 10 - ehk siinkohal ole nobe ja pane end varakult kirja! Grupi suurus on piiratud, et jõuaksin igaüheni personaalselt.
Koolitusel läbinu on valmis alustama omaenese suurprojektiga, mille lõpptulemuseks on tema valitud tegumoe ja koekirjadega kleit. Ja vajadusel on Sul alati võimalik ka hiljem lisanõuandeid minult kirja teel küsida - olen olemas.

Registreerimiseks kirjuta haapsall@gmail.com ja anna märku, millisest konkreetsest koolitusest oled huvitatud ja kus linnas! Kirjuta ka siis, kui Sa siit oma kodukandi koolitust ei leia, kuid soovid et tuleksin ka Sinu juurde – veel parem kui teid on juba rohkem.

 

Pildid toimunud koolitustest: